Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Zleceniodawca w chwili złożenia zlecenia odbioru przesyłki deklaruje znajomość regulaminu i przestrzegania go w dalszej części. Zabrania się wkładania do przesyłek wszelkich wyrobów akcyzowych (tytoń, papierosy, alkohole), środki odurzające, substancje psychotropowe, broń, amunicja oraz rzeczy zabronione do przewozu na terenie poszczególnych krajów UE. Firma PHU ,,SPEED-TRANS-T.L" może sprawdzić, czy przesyłka odpowiada oświadczeniu nadawcy oraz czy zachowane zostały przepisy dotyczące dopuszczonych rzeczy do przewozu. Sprawdzenie dokonuje się w obecności nadawcy a jeżeli wezwanie go nie jest możliwe, przewoźnik dokonuje sprawdzenia w obecności osób poproszonych do tej czynności. Wynik sprawdzenia umieszcza się w protokole. W razie stwierdzenia niezgodności zawartości w przesyłce nadanej przez zleceniodawcę, koszt sprawdzenia, odesłania oraz wszelkie inne koszty przesyłki ponosi Zleceniodawca. Każda przesyłka (paczka) powinna zawierać adres nadawcy oraz odbiorcy – łącznie z numerami telefonów. Wyroby spożywcze umieszczone do przewozu, muszą być pakowane hermetycznie – (zleceniodawca wysyła na własną odpowiedzialność).

* W przypadku niedostosowania się do zasad w/w regulaminu i stwierdzenia nieprawidłowości przez służby uprawnione do tych celów na terenie UE, wszelkie koszty z tym związane pokrywa zleceniodawca.

SPEED-TRANS-T.L

Witamy na stronie przewozowej


Kontakt z nami

PL

TEL. +48 785 943 360


UK

TEL. + 44 788 485 0407


Znajdź nas na Facebooku


Przewozy osób


Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie 

w przewozach na obszarze Polska-Anglia.

Przeprowadzki


Świadczymy kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami

i transportem przedmiotów 

o różnych gabarytach.

Przewóz zwierząt


Podstawowym wymogiem 

w tej usłudze jest posiadanie niezbędnych dokumentów czworonoga przez właściciela lub opiekuna.